Deň vo vinohradoch® 2021

V sobotu 04.09.2021 11:00 – 19:00 hod. aj vo viniciach račianskych vinárov:

  1. VÍNO RAKYTA

2. IVAN HOLÍK


3. FRANTIŠEK KRAJČÍROVIČ


Kontakt na organizátora MVC: 0915 142 777, objednavky@mvc.sk

Cena vstupenky: 15€, v cene vstupenky jej 5€ bonus na nákup vína

Kúpiť lístok online

Ochutnajte jedinečné vína vo vinohradoch malokarpatských vinárov.

Trinástykrát sa otvoria vinice Malých Karpát s nádhernými výhľadmi a Vy si ich môžete vychutnať s pohárom vína v ruke. Vinári budú ponúkať hrozno a zároveň víno z neho vyrobené. V tento deň sa za skvelým vinohradníckym zážitkom môžete vybrať pešo, autom ale aj na bicykloch.

67 vinárov ponúkne svoje vína vo viniciach od Rače cez Svätý Jur, Limbach, Pezinok,  Šenkvice až po Modru. Súčasťou vstupenky je mapka, ktorá Vám uľahčí vaše putovanie. Vinári volili najkrajšie miesta vinohradníckych chotárov a tam budú vína ponúkať spoločne, stačí si vybrať, ktorý navštívite: honny Šinveg, Krátke a Genofond Frankovky modrej v Rači, Hofweigarten za hradbami mesta v Svätom Jure, Hasensprung v Limbachu, Kamenica na Starej Hore v Pezinku, pod Kalváriou v Modre, ulička šenkvických vinárov vo vinici Kozare….

V tento deň bude hrať vo viniciach hudba, vinári okrem vína, frizzante, hroznového muštu a burčiakov, ponúknu aj svoje domáce špeciality. Súčasťou vstupenky bude aj bonus na nákup vína a hrozna.

Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok: príďte si vychutnať výborné malokarpatské vína a zároveň prejsť sa krásnymi kopcami viníc v období končiaceho leta.

Vstupenky v predpredaji si môžete zakúpiť na www.mvc.sk, vyzdvihnúť ich však bude možné len v deň podujatia na Kalvárii v Modre. (https://goo.gl/maps/ynvX9WMMzHdU2q7L6)

Od 23. augusta si už kompletné vstupenky môžete zakúpiť priamo aj vo vinotéke v Rači na Námestí A. Hlinku 3, tel. 0907/ 218680, fb: facebook/racianskavinoteka.

Zakúpte si lístok online

Kúpiť lístok za 15.00 €

(text: MVC – krátené)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.