Súťaž v reze viniča hroznorodého 2023

Račiansky vinohradnícky spolok (RVS) pozýva vinohradníkov na tradičnú akciu Strihanie viniča hroznorodého 2023. Akcia sa uskutoční za účasti členov RVS v sobotu 4.2.2023. Stretnutie účastníkov súťaže je o 09:00 hod. v Červenej lisovni pri Nemeckom kultúrnom dome. Po inštruktáži a vylosovaní čísel úsekov sa súťažiaci odoberú do vinohradu Miloša Máťuša v hone Šušnajdre, kde prebehne samotná súťaž. Pre účastníkov súťaže je pripravené občerstvenie a hodnotné ceny pre tých najlepších.

Zároveň by som rád upozornil na podujatia, ktoré pre Vás pripravil Račiansky vinohradnícky spolok v blízkej budúcnosti a to bude tradičný Valentín s vinármi, ktorý sa uskutoční v dňoch 10. a 11.2.2023 v Červenej lisovni Nemeckého kultúrneho domu. Na počúvanie a do tanca Vám bude hrať hudba vždy od 19.00 hod.

A začiatkom apríla sme pre Vás pripravili Koštúfku po račanských pivnicách 2023. Pre bližšie informácie sledujte stránku www.rvspolok.sk a tiež Facebook.

                                                                                                           Rastislav Kollár predseda RVS

One thought on “Súťaž v reze viniča hroznorodého 2023

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.